O NAS

DUDI – Studio Graficzne

Piotr Dudek – mgr sztuki, absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, wydział wzornictwa, kierunek – projektowanie graficzne. Moja przygoda z projektowaniem i reklamą sięga 1998 r. choć sama firma powstała dopiero dziesięć lat później w 2008 r.

Ewelina Dudek – mgr, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Sztuki tworzenia reklam i projektowania uczyłam się od męża 🙂

DUDI – Studio Graficzne na początku swojej działalności zajmowało się głównie materiałami poligraficznymi i gadżetami z czasem jednak rozszerzaliśmy  nasz zakres działania o kolejne dziedziny reklamy.          W tej chwili głównie zajmujemy się poligrafią, reklamą na pojazdach, kompleksową obsługą dużych i mniejszych firm, znakowaniem odzieży reklamowej i roboczej, oklejaniem szyb i ścianek szklanych (obiekty biurowe, okna itp.) oraz reklamą wielkoformatową. Dodatkowo wykonujemy również gadżety reklamowe, litery 3D, kasetony świetlne. W ostatnich 3 latach nasza oferta poszerzyła się o usługi foto i video wykonywane z bezzałogowych statków powietrznych (dronów).

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Ponieważ grupa naszych klientów jest bardzo liczna od dużych przez średnie po małe firmy/instytucje nie chcąc nikogo pominąć, w tym miejscu zamiast wymieniać każdą firmę/instytucję z osobna chcielibyśmy podziękować wszystkim za obdarzenie nas zaufaniem w kwestii tworzenia waszego wizerunku, promocji i nie tylko. Dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.